Ozonowanie – sposób na sprzątanie jachtów i łodzi

Nie każdy wie o tym, że łódki, łodzie i jachty, podobnie jak wszystkie pojazdy silnikowe używane do transportu ludzi wymagają regularnego czyszczenia. Niekoniecznie korzystnym rozwiązaniem będzie użycie środka myjącego i szczotki. Ze względu na to, że łodzie czy jachty poddane są długotrwałemu działaniu wilgoci, zaleca się poddanie ich raz na jakiś czas ozonowaniu. Zabieg wykonany przez fachową obsługę pozwoli przedłużyć żywotność jachtu i zachować jego nienaganny wygląd. Zabieg ozonowania to ekologiczna metoda utrzymania czystości. 

Usuwanie zapachów ozonem

Problematyczny zapach zgnilizny, ryb czy stęchlizny na łodzi to nic dziwnego. Szczególnie podczas długodystansowych rejsów. Jest na to skuteczne rozwiązanie. Zabieg ozonowania bez problemu wyeliminuje wszelkie nieprzyjemne zapachy, a nie tylko je zamaskuje. Procesowi dezynfekcji mogą zostać poddane również przestrzenie użytkowe, magazynowe, mieszkalne a także rożnego rodzaju sprzęty znajdujące się na jachtach czy łodziach. Metodę tę można również zastosować przy czyszczeniu kanałów wentylacyjnych, w których osiadają pleśnie lub grzyby. Po zakończonym zabiegu mamy pewność, że dana przestrzeń jest całkowicie bezpieczna i wolna od szkodliwych drobnoustrojów.  

Ozonowanie łodzi i jachtów ceny

Wielkość powierzchni oraz stopień jej zanieczyszczenia to czynniki, które bezpośrednio wpływają na cenę za zabieg ozonowania jachtów i łodzi. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń na telefon firmowy, aby zapytać o cenę ozonowania jachtów i łodzi. 

Call Now Button